az-ubytovani.info *** Hotel Pohoda ubytovanie Luhacovice

*** Hotel Pohoda ubytovanie Luhacovice

Hotel Luhacovice Pohoda Luhačovice ubytovanie hotel Pohoda :
Hotel Pohoda sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Luhačovíc, 20 minút pešej chôdze od kúpeľnej kolonády. Krásné okolie a poloha hotelu pri neďalekej priehrade vytvára ideálne miesto pre rodinnú dovolenku a príjemná atmosféra je zárukou oddychu a rodinnej pohody. Súčasťou moderného hotela Pohoda je novo vybudované relaxačné centrum, ktoré prináša uvoľnenie pre telo i dušu.

Hotel Pohoda Luhačovice ubytovanie :
Kúpeľný hotel Pohoda ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách z ktorých časť ponúka možnosť až dvoch prísteliek. Súčasťou každej pekne zariadenej izby je balkón, vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, umývadlom a kúpelňovými doplnky, televízor so satelitným príjmom a telefón. Pobyt so psami a inými zvieratami nie je v hoteli Pohoda možný.

Ubytovanie Pohoda hotel Luhačovice hotelová reštaurácia :
Aj pre náročných gurmánov je v hoteli Pohoda otvorená reštaurácia, ktorá svojou výnimočnou kuchyňou uspokojí snáď všetkých milovníkov dobrého jedla a pitia. Raňajky sú podávané formou bohatých švédskych stolov, obedy a večere výberom z menu. Jedálny lístok hotelovej reštaurácie Pohoda ponúka aj široký výber jedál českej i zahraničnej kuchyne, ale aj rôzne špeciality a minútky. V letných mesiacoch je hosťom k disozici letná terasa s obsluhou a príjemným posedením.

Pohoda ubytovanie hotel Luhačovice hotelové služby :
Na parkovanie vozidiel má hotel Pohoda k dispozícii parkovisko, alebo hotelové garáže za poplatok. Hotelovým hosťom je k dispozícii stolný tenis, ihrisko, sauna, fitness a relaxačné centrum, ktoré ponúka hydromasáže, perličkové, bylinkové, relaxačné a protireumatické kúpele, humátové kúpele s bioinformáciou, suché uhličité kúpele, kyslíková terapia, inhalácia minerálnej vody Vincentka, slatinné obklady, parafínové zábaly, Priessnitzovy zábaly, bahenné zábaly z Mŕtveho mora, klasické čiastočné aj celkové masáže, aromaterapetické masáže, uvolňujúce masáže krčnej chrbtice, bodové masáže, reflexné masáže plosky nohy, alebo reflexné lymfodrenáže. K dispozícii je návštevníkom aj infračervená kabína a mnoho ďalšieho. Hotel Pohoda ponúka celý rad zvýhodnených relaxačných pobytov.

Hotel Luhačovice ubytovanie Pohoda okolie, voľný čas :
Luhačovice sú ideálnym východiskovým miestom pre výlety do okolia. Hotel Pohoda ponúka rodinnú dovolenku v zime, na jar, v lete aj na jeseň. Kúpeľné mesto leží v strednej Morave, v malebnom údolí chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty. Jeho neopakovateľnú atmosféru dotvára krásna príroda a ľudovými prvkami zdobená architektúra kúpeľných domov. Okrem kúpeľnej liečby ponúka okolie moderného hotela Pohoda tenisové kurty s antukovým povrchom priamo v kúpeľnom areáli, pri neďalekej priehrade si prídu na svoje milovníci rybárčenia a vodných športov a okolí Luhačovíc je vhodné aj pre pešiu turistiku aj výlety na bicykloch.
Hotel Luhacovice Pohoda - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Luhacovice Pohoda - hotel má reštauráciuHotel Luhacovice Pohoda - k dispozícii letná terasaHotel Luhacovice Pohoda - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Luhacovice Pohoda - Iybz sú vybavené televízoromHotel Luhacovice Pohoda - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Luhacovice Pohoda - Izby s vlastnou toaletouHotel Luhacovice Pohoda - v izbach je telefon